Zamość Linz

Tanie bilety autokarowe do Austrii – Autobusy Zamość Linz – Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski

autobusy zamość linz

Autobusy Zamość Linz

Wyjazdy do Austrii na wakacje czy do pracy są bardzo popularne. Jednak w jaki sposób dostać się do wybranego miasta szybko, tanio i bezpośrednio? Mamy dla Ciebie odpowiedź! To autobusy do Linzu, Wiednia, Salzburga oraz wielu innych miast. Już dziś skorzystaj z naszej strony internetowej i kup bilety autokarowe do Austrii w bardzo atrakcyjnych cenach. Przekonaj się, że autobusy Zamość Linz to najlepsze połączenie na tej trasie.

Zamieszczone powyżej wyszukiwarki biletów Voyager i Euroticket pozwalają na szybki i wygodny zakup oraz dokładne zaplanowania całej podróży. Dzięki zamieszonym tam rozkładom jazdy bez żadnego problemu sprawdzimy ile trwa wybrana podróż, jakie są poszczególne przystanki i gdzie dokładnie zatrzyma się nasz autobus.

Autobusem do Linz z Zamościa

Linz to miasto położone w północno-wschodniej Austrii. Jest to bardzo popularny ośrodek turystyczny, który odwiedzają ludzie z całego świata. Do najważniejszych i najbardziej znanych zabytków zalicza się: Rynek, Starą Katedrę z XVIII wieku, Kościół św. Marcina oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Przewoźnicy do Linz z Zamościa

Autobusy Zamość Linz zapewnia zrzeszenie przewoźników Eurobus-Eurolines Polska. Już teraz sprawdź ile kosztują ich bilety autokarowe do Austrii dzięki wyszukiwarce Euroticket. Kup je przez internet i ciesz się wygodną podróżą autobusem do Linzu.

Trasy Zamość Linz:

Przykładowa trasa na jakiej kursują autokary Zamość Linz wygląda następująco:

  • Hrubieszów, Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Szczekociny, Zawiercie, Katowice, Gliwice, Brno, Linz, Salzburg, Innsbruck.
autokary zamość linz
Przewoźnicy do Linz w systemie Eurotciket
[Głosów:1    Średnia:5/5]