Kraków Innsbruck

Tanie bilety autokarowe do Austrii – Busy na trasie Kraków Innsbruck – Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski

Kup Bilety Autokarowe do Graz w Austrii:

tanie bilety autokarowe kraków innsbruck busy polska innsbruck

Często poszukiwane na trasie Polska – Austria – Polska są autokary do Innsbrucka, który jest stolicą Tyrolu i jednocześnie bardzo popularnym ośrodkiem na wycieczki narciarskie. Przykładowo, trasę z Krakowa do Innsbrucka i z Innsbrucka do Krakowa obsługują autokary Sindbad, których tanie bilety możemy zarezerwować za pomocą umieszczonej na naszej stronie przeglądarki Voyager. Natomiast, korzystając z konkurencyjnej wyszukiwarki Euroticket, będziemy mogli kupić bilety na autobusy Agat, Autokar Polska, Eurobus-Eurolines, Trans Service i Sokół obsługujące trasę z Polski do Austrii, a w tym m.in. z Krakowa do Innsbrucka.

krakow innsbruck, busy do innsbrucka
Przewozy autokarowe międzynarodowe do Austrii na trasie Kraków Innsbruck

Podróż ze stolicy małopolski do stolicy Tyrolu trwa niecałe 20 godzin, a poszczególne miejscowości, w których zatrzymuje się autokar z Krakowa do Innsbrucku to: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Innsbruck, Rosenheim (autobusy Sindbad) lub Tomaszów Lubelski, Zamość, Janów Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Brno, Linz, Salzburg, Innsbruck (autokary Eurobus-Eurolines, Sokół).

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Trasa z Polski do Austrii staje się bardzo popularna zwłaszcza w okresie zimowym. Wybierają ją osoby, lubiące zimowe szaleństwo, wyjazdy na narty i snowboard oraz fani skoków narciarskich. Jeśli kupimy tanie bilety autokarowe do Innsbrucka, możemy zabrać nasz sprzęt zimowy (narty, deskę snowboardową) o ile dopłacimy za nadbagaż. Kwota ta jest zależna od trasy i przewoźnika i waha się w granicy od 20 do 100 zł. Pamiętajmy jednak, że kierowca może nie mieć miejsca w luce bagażowej, a wtedy nie zgodzi się na przewóz nart. W takiej sytuacji warto mieć zaufaną osobę, która przechowa nasz sprzęt lub wyśle następnym autokarem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]