Polska – Bregenz

Autobusy Polska Bregenz. Tanie bilety autokarowe z Polski do Bregenz. Autobusy Polska Austria

Przewozy autokarowe z Polski do Bregenz Tanie autobusy Polska - Bregenz

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Bregenz to malownicze miasto w Austrii zaskakujące pod względem krajobrazu oraz tradycji. Usytuowane jest nas Jeziorem Bodeńskim, u podnóża góry Pfänder. W sąsiedztwie rozpościera się masyw Lasu Bregenckiego, co dodatkowo upiększa okolice miasta i nadaje jej specyficznego charakteru.

Autobusy Polska – Austria – Polska to linia turystyczna, dzięki której podróż do cudownego Bregenz to przyjemność. Tanie linie autokarowe do Bregenz sprawiają, że turyści podróżują bardzo szybko, a koszty przejazdu są najniższe. Przyjazd do Bregenz pozwala poznać historię miasta oraz zwyczaje tutejszych mieszkańców.

autobusy polska bregenz - tanie bilety autokarowe do bregenzHistoria powstania osady, która dziś jest miastem z przeszło 28 tys. liczbą ludności sięga do XV w. p.n.e. To tu znajduje się warownia Brigantion zbudowana w V w. p.n.e przez Celtów i to Bregenz jest stolicą kraju związkowego Vorarlberg. Miasto znajduje się na linii turystycznej, na której przewozy autokarowe z Polski do Austrii świadczą swoje usługi, jednakże nie jest miastem przelotowym. Jego piękno wymaga poznania. Zobaczyć tu można wojskowy garnizon i centrum sztuki. Wygodny dojazd z Polski do Bregenz zapewniają autokary do Bregenz, a ich dostępność i rozkład jazdy sprawdzić można za pomocą zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager i Euroticket.

Przewoźnicy do Austrii

Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają tanie autobusy Polska – Bregenz znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Agat, Autokar Polska, Eurobus Eurolines Polska oraz współpracujące z nimi autokary Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport, Polonia Transport i Sokół, ja również Interbus i Sindbad.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autokary z Polski do Austrii, w tym autobusy Polska – Bregenz, wiedzie przez następujące miasta:

– Warszawa, Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Memmingen, Lindau, Bregenz.

Sprawdź także:

autobusy Polska – Wiedeń;

tanie bilety autokarowe do Graz;

– autobusy z Polski do Salzburga;

– autobusy Polska – Innsbruck;

– autokary Polska – Linz;

– autobusy do Villach;

– tanie bilety autokarowe do St. Polten.

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]