Polska – Linz

Autobusy Polska Linz. Tanie bilety autokarowe z Polski do Linz. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii. Busy do Linz

autobusy z Polski do Linz autobusy polska austria

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Linz to austriackie miasto leżące w północno-wschodniej Austrii. Ze względu na na dużą popularność wśród turystów jak również  na zlokalizowane w pobliżu drogi krajowe i autostrady, międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Austrii, w tym autobusy Polska – Linz są bardzo chętnie wybierane. Wśród przewoźników posiadajćych autobusy z Polski do Austrii, w tym także autokary do Linz znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska, Sokół oraz Trans Service.

Przewoźnicy oferujący autobusy Polska – Linz dostosowują terminy przejazdu do pasażerów starając się przy tym, aby podróż przebiegła w miłej atmosferze. Cała flota aut jest do dyspozycji turystów, a dostępne terminy wyjazdu można sprawdzić za pomocą zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Voyager oraz Euroticket.

Autobusem do Linz

autobusy polska linz - bilety autokarowe do austrii onlineJeśli już zdecydujemy się zarezerwować tanie bilety autokarowe do Linz, warto wiedzieć, że Linz założyli Rzymianie i nadali mu nazwę Lenthia, którą kilkakrotnie zmieniano, aż do pojawienia się za rządów niemieckich nazwy Linze. Miało to miejsce w 799 r. n. e. i pozostało do dziś dnia. Współczesny Linz to znaczący ośrodek handlu i turystyki, dlatego autokary Polska – Austria – Polska są tak popularne. Wysoki prestiż mają tanie linie autokarowe do Linz, dzięki którym odwiedzimy to austriackie miasteczko za naprawdę niewielki pieniądze.

Współczesne powstanie miasta sprawiło, iż na przełomie wieków zdobyło ono dużą ilość wspaniały zabytków. Atrakcje jest tu XVIII-wieczna Stara Katedra; największy Kościół w Austrii znany, jako Nowa Katedra; najstarszy Kościół w Austrii, czyli Kościół św. Marcina; sala koncertowa Brucknerhaus. Zabytki miasta to obraz niecodzienny. Są one nierozerwalnie związane z historią i nadają miastu wyróżnienie.

Przykładowe miasta przez jaki przejeżdżają autobusy Polska – Linz to:

– Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowieckie, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Brno, Linz, Salzburg, Innsbruck.

Sprawdź także:

autobusy Polska – Bregenz;

– autokary do Wiednia;

autobusy Polska – Innsbruck;

– tanie bilety autokarowe do St. Polten;

autobusy Polska – Graz

oraz setki innych miast, zamieszczonych w wyszukiwarkach Voyager i Euroticket.

[Głosów:4    Średnia:4/5]