Kraków Wiedeń

Tanie bilety autokarowe do Austrii – Busy Kraków Wiedeń – Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski

Kup Bilety Autokarowe do Graz w Austrii:

autobusyaustria - voyager autobusyaustria - euroticket

Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski to bardzo popularny środek transportu. Najczęściej wybierane są przez osoby podróżujące do pracy oraz na wypoczynek. Bardzo popularne na trasie Polska – Austria – Polska są autokary z Krakowa do Wiednia, jak również z Wiednia do Krakowa, zwłaszcza że ich przejazd trwa nieco ponad 8 godzin.

Wybierając tanie bilety autokarowe Kraków – Wiedeń czy Wiedeń – Kraków, możemy skorzystać z umieszczonej na naszej stronie internetowej wyszukiwarki biletów Voyager, dzięki której bez wychodzenia z domu zarezerwujemy autobus do Wiednia. Do wyboru będziemy mieli autokary Sindbad, Interbus, Almabus, Bermuda oraz Rudnik Tumay. Jeśli natomiast skorzystamy z wyszukiwarki Euroticket, znajdziemy międzynarodowe linie autokarowe Eurobus-Eurolines i współpracujące z nimi autobusy Trans Service oraz Sokół.

krakow wieden, busy do wiednia
Autokary do Wiednia w Austrii z Krakowa

Autokary Kraków Wiedeń

Przykładowe przystanki, na których zatrzymują się autokary z Krakowa do Wiednia to: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Żory, Brno i Wiedeń (w przypadku autobusów Sindbad) lub Tomaszów Lubelski, Zamość, Janów Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Wiedeń (autokary Eurobus-Euolines).

Jeśli wybierzemy np. bilety autobusowe Sindbad, Rudnik Tumay czy Bermuda, możemy liczyć na różne promocje, w tym: 50% zniżki na bilet dla dziecka do 12 r. ż., 10% zniżki dla drugiego i kolejnego dziecka do lat 12, 10% zniżki dla emerytów, rencistów, młodzieży do 26 r.ż. W cenę biletu wliczone jest 2 sztuki bagażu o łącznej wadze 30 kg oraz 1 bagaż podręczny ważący nie więcej jak 5 kg.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Jeśli z kolei zdecydujemy się na bilet autokarowy online z Krakowa do Wiednia, albo z Wiednia do Krakowa z przewoźnikiem Eurobus-Eurolines lub Sokół, będziemy mogli zabrać 1 sztukę bagażu podstawowego o maks. wadze 25 kg oraz 1 szt. bagażu podręcznego.

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]