Autobusy Warszawa Salzburg

Tanie bilety autokarowe do Austrii – Autobusy Warszawa Salzburg – Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski

autobusy warszawa salzburg

Kup Bilety Autokarowe do Salzburga w Austrii:

Przewozy autokarowe do Austrii nieustannie cieszą się dużą popularnością wśród podróżnych. Wybierają oni tę opcję ze względu na liczne połączenia autobusowe, dzięki którym można szybko i wygodnie dojechać do wielu austriackich miast.

Autokary do Salzburga z Warszawy zapewnia Eurobus-Eurolines Polska. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą jaką są tanie bilety autokarowe do Austrii skorzystajcie z zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek. Dzięki nim każdy zainteresowany dowie się ile kosztują bilety autokarowe do Salzburga, jakie są poszczególne przystanki oraz ile trwa podróż. Za ich pomocą można także nabyć bilety autokarowe do Austrii.

Autokarem z Warszawy do Salzburga

przewozy autokarowe polska salzburgW Warszawie autobusy do Salzburga odjeżdżają z Dworca PKS Warszawa Zachodnia, jednak trzeba mieć na uwadze to, że poszczególne rozkłady mogą się zmienić, dlatego przed wyjazdem warto sprawdzić rozkład jazdy. Z kolei przystankiem docelowym w Salzburgu jest Lastenstrasse 12.

Już teraz skorzystaj z oferty jaką są przewozy autokarowe do Salzburga i ciesz się tanią i bezpośrednią podróżą do tego miasta.

Połączenie Warszawa – Salzburg:

  • Warszawa – Łodź – Piotrków Trybunalski – Radomsko – Częstochowa – Katowice – Gliwice – Brno – Linz – Salzburg.
[Głosów:4    Średnia:4.5/5]