Sindbad – Austria

Sindbad – Austria.  Bilety autokarowe z Polski do Austrii. Tanie przewozy do Wiednia. Autobusy Sindbad Polska Austria

autobusyaustria - voyager bilety sindbad austria

Bilety autokarowe Sindbad do Austrii

Sindbad Austria to sposób na tanie podróżowanie autobusem. Autokary do Austrii to popularna dziś trasa przewozowa większości przewoźników. Podróżowanie autokarem to obecnie jedna z najpopularniejszych form transportu. Pasażerowie bardzo chętnie wybierają tę formę, ponieważ zapewnia ona bezpieczną, wygodną i komfortową podróż nawet na długich trasach. Duża konkurencja na rynku zmusza wręcz przewoźników do udoskonalania oferowanych usług transportowych, co najłatwiej można osiągnąć komfortem i jakością. Jednym z większych polskich przewoźników autokarowych, działającym na rynku od 1983 roku jest firma Sindbad. Powstała ona jako prywatne biuro podróży z siedzibą w Opolu, które oprócz świadczenia usług transportowych zajmuje się także organizacją wypoczynku, a także wynajmem autokarów. Sindbad Austria – najtańsze bilety autokarowe do Wiednia.

Inne autobusy do Austrii:

Autokary Agat – Austria
Autobusy Ecolines – Austria
Przewozy autokarowe Eurolines – Austria
Autobus Interbus – Austria
Autokar Intercars – Austria
Bilety autokarowe Sindbad – Austria
Autobus Almabus – Austria

bilety autokarowe sindbad do austriiDzięki systematycznemu rozwojowi oferowanych usług, obecnie siatka połączeń firmy Sindbad należy do najbogatszych na rynku. Było to możliwe między innymi dzięki licznym porozumieniom podpisanym przez firmę z innymi dużymi przewoźnikami, w tym z firmą: Albatros, Janosik, Riviera, czy Star Tourist. Jednak jednym z większych wydarzeń dla działalności firmy Sindbad było podpisanie w 2010 roku porozumienia firmy z firmą Interbus, na mocy której usługi tych dwóch przewoźników zostały połączone. Aktualnie siatka połączeń autokarowych firmy Sindbad wraz z współpracownikami obejmuje prawie trzysta miast europejskich w czternastu krajach. Połączenia autobusowe do Austrii  realizowane są przy użyciu nowoczesnych autokarów, spełniających najwyższe, europejskie standardy jakości.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Autokary Sindbad do Austrii

Państwa europejskie, w których ustanowione zostały przystanki pośrednie, bądź docelowe oferowanych przez firmę Sindbad połączeń to: Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Belgia, Hiszpania, Holandia, Czechy, Francja, Norwegia, Szwecja, Dania, Luxemburg, Austria, Bułgaria, Grecja, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria i Włochy. Jednym z nich jest Austria, a przystanki w tym kraju rozplanowane zostały w miastach: Bregenz, Graz, Innstruck oraz Wiedeń. Z kolei miasta po stronie polskiej, z których wyruszyć można w podróż do Austrii to m.in.: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, czy Gdańsk.

[Głosów:4    Średnia:4.3/5]