Polska – Villach

Autobusy Polska – Villach. Tanie bilety autokarowe z Polski do Villach, tanie przewozy do Austrii

tanie bilety autokarowe polska - villach autobusy polska - villach

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Villach to austriackie miasto leżące w południowo-wschodniej Austrii, w regionie Karyntia. Graniczy bezpośrednio ze Słowenią i Włochami, co sprawia, że jest idealnym miastem przeznaczonym do wypoczynku. Usytuowanie terenu nadaje Villach status miasta turystycznego, dlatego tak często przewozy autokarowe z Polski do Austrii, mają w swojej ofercie także tanie autobusy Polska – Villach. Wspaniałe krajobrazy, jakie turyści podziwiają wynikają z tego, iż miasto znajduje się w Alpach Karynckich, w samej dolinie Drawy.

Usytuowanie Villach stało się pretekstem do całkowitego wykorzystania obszaru górskiego. Znajduje się to skocznia narciarska będąca jedną z głównych atrakcji turystycznej. Co roku odbywa się na niej konkurs skoków narciarskich na międzynarodowym szczeblu. Miejscowość uczestniczy w Pucharze Świata w skokach narciarskich, co nadaje jej światowego prestiżu.

Autokarem do Villach

autobusy polska - villach - przewoźnicy do austriiRok w rok autobusy do Villach, jako linia turystyczna oferująca autokary Polska – Austria – Polska przywozi na zawody narciarskie tysiące turystów. W tym czasie miasto tętni życiem, a jego ośrodki są oblegane przez pasjonatów sportów zimowych. W tym też czasie znalezienie noclegu graniczy z cudem, dlatego o wyjazd do Villach warto zadbać znacznie wcześniej. Dzięki specjalnym wyszukiwarkom Voyager oraz Euroticket, możemy zarezerwować tanie bilety autokarowe do Villach, jak również innych austriackich miejscowości ze znacznym wyprzedzeniem. Wart pamiętać, ze im wcześniej kupimy bilety, tym będą tańsze.

Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autobusy z Polski do Villach znajdziemy m.in. tanie linie autokarowe Autokar Polska oraz Agat.

Autobusy Polska – Villach wyjeżdżają i przejeżdżają przez następujące miasta:

– Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Cieszyn, Villach.

Jeśli nie zainteresowała cie ta oferta sprawdź również:

autobusy Polska – St. Polten,

– autokary do Wiednia,

tanie bilety autokarowe Polska – Salzburg,

autobusy Polska – Graz

i wiele innych miast znajdujących się w naszych wyszukiwarkach.

[Głosów:3    Średnia:5/5]