Polska – Graz

Autobusy Polska Graz. Tanie bilety autokarowe z Polski do Graz. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii

bilety voyager do austrii przewozy autokarowe polska graz

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Autobusy Polska Graz to tanie przewozy autokarowe bardzo chętnie wybierane przez osoby, które pracują za granicą. Autobusy to wciąż najpopularniejszy środek transportu, nie tylko ze względu na niskie koszty podróż, ale również na ich bardzo dużą częstotliwość kursowania jak również możliwość zabrania większej ilości bagażu niż do samolotu.

autobusy polska graz - tanie bilety autokarowe do austriiGraz to miasto położone nad rzeką Murą, w południowo-wschodniej części Austrii i jednocześnie stolica Styrii. Jest to drugie pod względem wielkości miasto w tym kraju, odgrywające duże znaczenie jako ośrodek przemysłowy, kulturalny i turystyczny. Ta dużą popularność miasta sprawia, iż popyt na międzynarodowe przewozy autokarowe do tego miejsca jest duży; także z Polski. W wyniku tego, niektórzy przewoźnicy transportowi uruchomili połączenia bezpośrednie z Polski do Graz. Ofertę taką przedstawiają: Bis-Pol, Sindbad – autokary do Austrii oraz Eurolines do Austrii. Autobusy Polska Graz to oferta wielu przewoźników autokarowych.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Autokary Polska Graz

tanie autobusy do graz z polski, polska graz
Tanie bilety autokarowe do Grazu

Przykładowa trasa z Krakowa do Graz oferowana jest przez trzech przewoźników, realizujący te połączenia w czwartki, soboty i niedziele. Podróż na tej trasie trwa około 10 godzin, kosztuje 130 lub 150 PLN i we wszystkich przypadkach miasto Graz jest jedynie przystankiem pośrednim, w tarasach kierowanych docelowo do Włoch. Przykładowa firma Eurolines Polska oferuje połączenie poprowadzone z Suwałk, przez Warszawę, Częstochowę, Kraków, Frydek Mistek i Brno w Czechach, a także Wiedeń i Graz.

Przykładowe trasy na jakich kursują autobusy Polska Graz to m.in.:

  • Suwałki, Warszawa, Częstochowa, Kraków,Wiedeń, Graz, Klagenfurt;
[Głosów:2    Średnia:5/5]