Polska – Innsbruck

Autobusy Polska Innsbruck. Tanie bilety autokarowe z Polski do Innsbrucka. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii

bilety voyager do innsbrucka bilety euroticket do austrii

Tanie bilety autokarowe do Austrii 

Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Innsbruck to duże miasto austriackie i jednocześnie stolica Tyrolu, położona w zachodniej części kraju. Autobusy Polska Innsbruck znajdują się w ofercie przewozowej wielu przewoźników z Polski. Nazwa tego miasta oznacza „most nad Inn”, czyli rzeką, nad którą Innsbruck jest położony. Dzięki usytuowaniu miasta na wysokości, które dodatkowo otoczone jest wnoszącymi się wokół wysokimi szczytami, miasto to jest idealną bazą wypadową zarówno dla turystów, jak i dla narciarzy.

Przewozy autokarowe do Austrii

międzynarodowe autokary do innsbrucka z polski, polska innsbruck
Tanie połączenia autobusowe z Polski do Innsbrucka

Czytaj także o tym, jak prezentuje się trasa Kraków Insbruck.

Za sprawą idealnych warunków, w Innsbrucku organizowane są liczne imprezy sportowe, w tym m.in. część Turnieju Czterech Skoczni. Pomimo więc niewielkiej powierzchni, za to dzięki idealnym warunkom do spędzenia wolnego czasu, Innsbruck jest corocznie odwiedzany przez licznych turystów. Poza Innsbruckiem najchetniej odwiedzanym miastem w Austrii jest Wiedeń stąd duża popularność na bilety autokarowe do Wiednia.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Autobusy Polska Innsbruck

autobusy polska innsburck - busy do austrii onlineTakże z Polski do Innsbrucku dojechać można autokarem bezpośrednio. Ofertę w tym zakresie przedstawiają tylko dwie firmy: Agat – Austria i Sindbad- Austria. Z pierwszą z nich wyjechać można m.in. z: Białegostoku, Łomży, Warszawy, Częstochowy, Katowic, Bytomia, Gliwic, Opola, Wrocławia i Bolesławca. Następnie trasa kontynuowana jest bezpośrednio do Innsbrucka w Austrii, jako jedynego przystanku pośredniego w tym kraju, po czym trasa realizowana jest docelowo do Włoch. Drugi zaś z przewoźników proponuje trasę skierowaną z Polski przez Niemcy, docelowo do Innsbrucka w Austrii, który jest jedynym i końcowym przystankiem tej trasy.

[Głosów:13    Średnia:3.8/5]