Agat – Austria

Agat Austria. Tanie bilety Autokarowe do Austrii. Przewozy autobusowe do Wiednia. Agat autobus do Wiednia

autobusyaustria - voyager autobusyaustria - euroticket

Tanie bilety autokarowe Agat do Austrii można kupić w systemie Euroticket

Agat to nazwa jednego z przewoźników autokarowych, działających na rynku polskim. Firma działa nieprzerwanie od 1992 roku, a swoją siedzibę główną ma w miasteczku Kraśnik. Misją tego przewoźnika było zawsze zapewnienie najwyższej jakości usług transportowych, dopasowanych do potrzeb klientów. Aby móc wypełnić to postanowienie, firma systematycznie szkoli swój personel, wymienia posiadane pojazdy na nowsze egzemplarze, a przede wszystkim dopasowuje swoją ofertę do zapotrzebowania rynkowego. W ten właśnie sposób oferta transportowa firmy Agat, która początkowo obejmowała wyłącznie kierunek Polska – Włochy, systematycznie poszerzała się o nowe kierunki, obejmując obecnie swoim zasięgiem także Niemcy, Francję, Belgię, Holandię, Danię, Wielką Brytanię, Austrię, Szwajcarię i Grecję.

Inne autobusy z Polski do Austrii:

Autokary Agat Austria
Autobusy Ecolines Austria
Przewozy autokarowe Eurolines Austria
Autobus Interbus Austria
Autokar Intercars Austria
Bilety autokarowe Sindbad Austria

autokary agat do austriiBilety autokarowe do Wiednia na podróż z tym przewoźnikiem nabywać można drogą internetową, bądź w sposób bezpośredni, u pośredników sprzedaży. W celu zachęcenia klientów i promocji swoich usług, firma proponuje pasażerów różne obniżki i rabaty, oferowane albo ciągle, albo też okresowo. Dodatkowo każdy pasażer zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki obu stron usług. Tam m.in. zawarte są warunki dotyczące bagażu przewożonego w ramach nabytego biletu. Jednym z kierunków docelowych połączeń firmy Agat Austria – kraj usytuowany w Europie, na południe od Polski. Podróżowanie do Austrii jest obecnie bardzo popularne, zarówno ze względów zarobkowych, jak i turystycznych.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Bilety Agat do Austrii

Na trasie Polska – Austria firma Agat proponuje obecnie dwie linie kursujące na trasie Polska – Niemcy – Austria – Szwajcaria oraz Polska – Włochy. Przystanki po stronie polskiej na obu tych liniach ustanowione zostały w: Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku, Częstochowie, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Zabrzu, Gliwicach, Opolu, Wrocławiu, Legnicy, Bolesławcu i Jędrzychowicach, a w przypadku linii do Włoch dodatkowo jeszcze w Białymstoku, Łomży, Pułtusku i Ostrołęce. Z kolei po stronie austriackiej zaplanowano wyłącznie dwa przystanki pośrednie; pierwszą linią dojechać można do Bregenz, zaś drugą do Innsbrucka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]