Polska – Klagenfurt

Autobusy Polska  Klagenfurt. Tanie bilety autokarowe z Polski do Klagenfurt. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii

autobusyaustria - voyager autobusyaustria - euroticket

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

autobusy polska klagenfurt - bilety onlineTanie bilety autokarowe do Austrii – autobusy Polska Klagenfurt. Klagenfurt to miasto położone w południowej części Austrii. Autobusy do Austrii to bardzo chętnie kupowane bilety autokarowe. Klegenfurt jest terenem, górzystym, co przyciąga licznych turystów, a także było inspiracją do zbudowania tam ośrodka dla sportowców kadry narodowej Austrii. Ze względu na bliskość autostrady i drogi ekspresowej, Klagenfurt może stanowić dobre miejsce na przesiadkę, bądź odpoczynek w podróży realizowanej na południe Europy.

tanie bilety autokarowe do klagenfurtu z polski
Przewozy autokarowe do Klagenfurtu

Autobusy z Polski do Austrii:

Przewozy autokarowe z Polski do Wiednia, autobusy do Graz, autokary do Innsbruck, Klagenfurt, Salzburg

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

W związku z tym też, pomimo niewielkich rozmiarów, do tego miasta docierają bezpośrednie połączenia autokarowe, także z Polski. Trasa autobusy Polska Klegenfurt bsługiwana jest tylko przez jedną firmę – Eurolines i prowadzi przez polskie miasta: Suwałki, Warszawę, Częstochowę i Kraków, czeskie miasta: Frydek Mistek i Brno i austriackie miasta: Wiedeń, Graz i Klagenfurt, po czym kontynuowana jest docelowo do Rzymu we Włoszech. Eurolines do Austrii odjeżdża kilka razy w tygodniu.

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]