Polska – St. Polten

Autobusy Polska – St. Polten. Tanie bilety autokarowe z Polski do St. Polten. Autobusy Polska Austria

autobusyaustria - voyager Tanie bilety autobusowe Polska - St. Polten

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

St.Polten to miasto znajdujące się w Austrii usytuowane nad rzeką Traisen wpadającą bezpośrednio do Dunaju. Jest to statutarne miasto powiatowe sprawiające funkcję stolicy kraju związkowego Dolnej Austrii. To tu mieszkał słynny architekt Jakob Prandtauer wprowadzając swoje zamysły architektoniczne w życie. Dzięki temu St.Polten słynie z przepięknych zabytków tworzonych w czasach baroku.

Poniewaz jest to ważny węzeł komunikacyjny, z licznymi drogami i autostrada, międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Austrii, w tym także autobusy Polska – St. Polten mają przystanek także w tym mieście.

Przewoźnicy do Austrii

Wśród przewoźników oferujących międzynarodowe przewozy autokarowe do St. Polten znajdziemy tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska.

autobusy polska sankt polten - rezerwuj bilety autokarowe do austrii onlinePrzewozy autokarowe z Polski do Austrii, w tym także autokary do St.Polten przewożą turystów do miejsca docelowego ułatwiając zwiedzenie miasta i osobiste zobaczenie jego zabytków. Przepięknie wyglądająca Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pochodząca z XIII w. czy chociażby Kościół Franciszkański św. Trójcy stworzony w stylu rokokowym i ukończony w 1770 r. to tylko nieliczne atrakcje należące do zabytków miasta. Inny są: Kolumna św. Trójcy powstała w 1782 r,; Muzeum Historii Najnowszej; Instytut Błogosławionej Dziewicy Maryi służący za miejsce centrum szkoleniowego; Synagoga z przełomu roku 1912-1913; urzędowo-kulturalna dzielnica Landhausviertel.

Dobre ukształtowanie terenu sprawiło, iż do St. Polten prowadzi wiele dróg. Autobusy Polska – Austria – Polska to, zatem częsty widok na tym turystycznym szlaku. Tanie bilety autokarowe do St. Polten to tylko jedna z promocji linii turystycznym.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autobusy Polska – St. Polten wiedzie przez następujące miasta:

– Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Brodnica, Toruń, Inowrocław, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Kudowa Zdrój, St. Polten, Linz, Salzburg.

Możesz sprawdzić również inne nasze oferty:

autobusy Polska – Klagenfurt,

– autobusy Polska – Graz,

– tanie bilety autokarowe do Wiednia,

– autobusy z Polski do Villach;

przewozy autokarowe z Polski do Salzburga;

autobusy Polska – Innsbruck.

[Głosów:1    Średnia:5/5]