Polska – Wiedeń

Autobusy Polska Wiedeń. Tanie bilety autokarowe z Polski do Wiednia. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii. Busy do Wiednia

bilety voyager do austrii autobusy polska wiedeń - bilety euroticket do austrii

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Autobusy Polska Wiedeń – to najczęstsza trasa autokarowa jeśli chodzi o przewozy autokarowe z Polski do Austrii. Wiedeń to największe miasto austriackie i zarazem stolica kraju, położona w północno-wschodniej części kraju, nad rzeką Dunaj. Jest to ośrodek o niezwykle bogatej historii i pięknie zachowanej po dzień dzisiejszy architekturze. Miasto to uznane zostało za najbardziej przyjazną metropolię na świecie. Na ten zaszczyt zasłużyło ono idealnie rozwiniętą infrastrukturą, a także idealnymi warunkami komunikacyjnymi, zarówno wewnątrz miasta, jak i w komunikacji zewnętrznej. Wiedeń wypełniony jest licznymi zabytkami, w których znaleźć można liczne ślady historii, a także parkami, pałacami i muzeami. Autobusy do Wiednia odjeżdżają kilka razy w tygodniu.

Jesteś zainteresowany połączeniami autokarowymi międzynarodowymi z Krakowa do Wiednia?

międzynarodowe autokary do wiednia z polski
Bilety autokarowe do Wiednia – Połączenia z i do Polski

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Przewozy autokarowe Austria

Bezpośrednie przejazdy autokarowe z Polski do Wiednia zapewniają firmy: Almabus przewozy do Wiednia, Bis-Pol, Eurolines Polska Austria, Ecolines oraz Intercars Wiedeń. Dzięki nim przykładowa trasa z Warszawy do Wiednia realizowana jest we wszystkie dni tygodnia, trwa około 12-14 godzin i kosztuje około 130-150 PLN. Trasy te realizowane są na różne sposoby, w zależności od przewoźnika realizującego. Część z nich proponuje trasę bezpośrednią z Polski do Wiednia, w którym trasa kończy się; inni zaś realizują dodatkowe przystanki pośrednie np. w Bratysławie, a po przejechaniu Wiednia, trasa kontynuowana jest do innych krajów europejskich, np. do Włoch.

Przykładowa trasa na jakiej kursują autokary Polska Wiedeń wygląda następująco:

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Wiedeń.

[Głosów:4    Średnia:3/5]