Polska – Salzburg

Autobusy Polska Salzburg. Tanie bilety autokarowe z Polski do Salzburga. Autobusy Polska Austria, tanie przewozy do Austrii

autobusyaustria - voyager, polska salzburg autobusyaustria - euroticket, polska salzburg

Rezerwuj bilety autokarowe do Austrii w jednym z dwóch systemów:

EUROTICKET lub VOYAGER. Warto porównać ceny i godziny podróży wybranych połączeń autokarowych różnych przewoźników. Wybierz najlepszą ofertę. Zapraszamy.

Autokary Polska Salzburg

autobusy polska salzburg - bilety autokarowe do austriiAutobusy Polska Salzburg to możliwość taniego podróżowania z Polski do Austrii. Salzburg to miasto austriackie, położone w północno-zachodniej części kraju, znane jako miasto świątyń i muzyki. Miasto to otoczone jest wysokimi Alpami, dzięki którym jest ono trudno niedostępne, a tym samym mogło przez lata zachować niezawisłość. Salzburg to klejnot Austrii, który największy urok zawdzięcza pięknym i niepowtarzalnym krajobrazom, uzupełnionym przez piękną architekturę. Miasto ponadto uzyskało status metropolii kulturalnej, dzięki organizowanym tam licznym imprezom kulturalno rozrywkowym, stanowiącym dodatkową atrakcję zarówno dla mieszkańców, jak i dla przybyszów. Innymi równie częstymi biletami autokarowymi kupowanymi z Polski do Austriiautobusy do Wiednia. Trasa autobusy Polska Austria jest bardzo popularna.

tanie bilety autokarowe do salzburga z polski, autobusy polska salzburg
Międzynarodowe autokary Salzburg-Polska-Salzburg

Inne miasta Austrii, do których jeżdżą autobusy z Polski: autokary do Graz, autobusy  do Innsbrucka, Klagenfurt, Salzburga.

Autokary do Salzburga

Salzburg jest zatem jednym z częściej odwiedzanym miastem austriackim, stąd też pojawia się duży popyt na transport realizowany w tamtym kierunku. Z Polski firmy transportowe zapewniły pasażerom bezpośrednie przejazdy autokarowe do Salzburga. Propozycję taką przedstawia tylko jedna firma – Eurolines przewozy do Austrii, realizująca trasę z Warszawy przez liczne miasta polskie, po czym kontynuowana jest przez austriackie St. Polten, Linz, a kończy się w Salzburgu. Trasa ta trwa około 19 godzin i kosztuje 233 PLN w jedną stronę.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

[Głosów:7    Średnia:4.3/5]