Interbus – Austria

Interbus – Austria. Najtańsze bilety autokarowe z Polski do Austrii Interbus. Tanie przewozy Polska Austria. Autobus do Wiednia

autobusyaustria - voyager autobusyaustria - euroticket

Bilety autokarowe Interbus Sindbad do Austrii

Interbus Austria to jeden z większych przewoźników autokarowych, istniejący na rynku polskim od wielu lat, pod różnymi postaciami. Początkowo firma Interbus powstała w wyniku przejęcia innej firmy transportowej Orbis Transport, po czym od 2010 firma Interbus funkcjonuje w połączeniu z firmą Sindbad, przez którą została przejęta. Obecnie obie firmy działają pod wspólną nazwą, świadcząc usługi transportowe na wspólnych połączeniach. Od momentu połączenia obie firmy stworzyły nowego przewoźnika, dysponującego dużym taborem autokarowym i rozbudowaną siatką połączeń, co daje im przewagę konkurencyjną nad innymi firmami na rynku. Interbus Austria – tanie bilety autokarowe.

Inne autobusy do Austrii:

Autokary Agat – Austria
Autobusy Ecolines – Austria
Przewozy autokarowe Eurolines – Austria
Autobus Interbus – Austria
Autokar Intercars – Austria
Bilety autokarowe Sindbad – Austria
Autobus Almabus – Austria

bilet autokarowy interbus do austriiJednym z licznym państw europejskich, do których docierają podróżować można autokarem firmy SindbadInterbus z Polski jest Austria. Austria to kraj europejskie, położony w środkowej części Europy. Ze względu na swoje korzystne usytuowanie jest to przede wszystkim kraj turystyczny. Znajdują się tam bowiem wysokie góry Alpy, które przyciągają licznych turystów z całego świata zarówno latem, jak i zimą. Austria to także kraj stary i zabytkowy, idealnie nadający się do zwiedzania. Popyt więc na podróżowanie Interbus z Polski do Austrii jest duży i systematycznie rośnie.

Kup bilet autobusowy na przewozy autokarowe do Austrii z Polski w Voyager lub Euroticket!

Przewozy autokarowe do Austrii

Dzięki firmie Sindbad Interbus można dojechać bezpośrednio z Polski do Austrii. Przystanki pośrednie na tych trasach ustanowione zostały w następujących miastach: Bregenz, Graz, Innsbruck i Wiedeń po stronie austriackiej, a także miastach: Przemyśl, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Gliwice, Opole, Wrocław, czy Legnica po stronie polskiej. Przykładowa podróż pomiędzy Rzeszowem, a Wiedniem trwa około doby i kosztuje w jedną stronę około 160 PLN. Na trasie tej można dodatkowo zwiedzić Niemcy, bądź Czechy, realizując przykładowo podróż łączoną.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]