Katowice Wiedeń

Tanie bilety autokarowe do Austrii – Autobusy Katowice Wiedeń – Autokary z Polski do Austrii i z Austrii do Polski

autobusy katowice wiedeń autokary do wiednia i austrii

Autobusy Katowice Wiedeń

Wiedeń jako stolica Austrii jest najchętniej odwiedzany miastem w tym kraju. Za cel podróży wybierają go zarówno turyści, jak i osoby poszukujące pracy. Miasto położne nad Dunajem jest ważnym ośrodkiem politycznym, administracyjnym, handlowym, usługowym i przemysłowym. Znajduje się tu wiele znanych na całym świecie zabytków, chętnie odwiedzanych przez turystów z całego świata.

Jeżeli planujesz podróż autobusem do Austrii, skorzystaj z naszej strony internetowej. Dzięki temu szybko i wygodnie kupisz bilety autokarowe do Wiednia, Innsbrucka, Salzburga oraz wielu innych austriackich miast. Dodatkowo zamieszczone powyżej wyszukiwarki biletów pozwolą ci sprawdzić poszczególne połączenia oraz kupić bilety autokarowe do Wiednia.

Przewoźnicy do Wiednia z Katowic

Połączenia autobusowe Polska Austria cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Autobusy Katowice Wiedeń to doskonały sposób na dojazd do stolicy Austrii ze Śląska. Bezpośrednie połączenia, niedługa podróż i bilety autokarowe do Wiednia w atrakcyjnej cenie to idealny sposób na tanią i wygodną podróż.

Autobusy Katowice Wiedeń zapewniają takie firmy transportowe jak: Eurobus-Eurolines Polska, Autokar Polska, Eurores, Sindbad oraz Sindbad-Interbus.

Trasy Katowice Wiedeń

Przykładowe połączenia autokarowe Katowice Wiedeń wyglądają następująco:

  • Katowice, Gliwice, Wiedeń.
  • Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń.
autobusy katowice wieden
Bilety Euroticket do Wiednia
przewozy autokarowe do wiednia z katowic
Bilety Voyager do Wiednia
[Głosów:2    Średnia:3.5/5]